Wesele w Hotelu Irys

Ten ważny i szczególny dla Nowożeńców dzień wymaga wyjątkowej oprawy.

Aby marzenie o idealnym weselu stało się realne zapraszamy do Hotelu Irys.
Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortową, klimatyzowaną salę oraz przytulne pokoje hotelowe. Dla Pary Młodej na noc poślubną przygotowujemy bogato wyposażony, iście królewski Apartament.

Szef kuchni uraczy podniebienia Waszych Gości wybornymi daniami. W ofercie posiadamy kuchnie z różnych zakątków świata oraz najlepsze polskie specjały.

Tego wieczoru oddajemy również do dyspozycji bogato zaopatrzony hotelowy barek z napojami alkoholowymi.

Z ogromną przyjemnością posłużymy fachową poradą dotyczącą wystroju sali oraz oprawy muzycznej. Zajmiemy się organizacją części artystycznej Państwa wesela, na życzenie przygotujemy dodatkowe atrakcje podczas tego wyjątkowego wieczoru.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty weselnej. Pracownicy Hotelu Irys dołożą wszelkich starań, aby Młoda Para i Weselnicy byli zadowoleni i miło wspominali piękny dzień zaślubin.

Cena: od 140 zł /os

Dodatkowo otrzymasz w prezencie:

  •  Pokój dla nowożeńców  w cenie wesela
  •  Rabat 30% na pokoje dla gości weselnych.

Śniadanie dla pary młodej w cenie wesela.

 


Serdecznie zapraszamy do naszej kręgielni Dyspensa. Klub mieści się w centrum Kielc, to idealne miejsce na relaks i spotkania ze znajomymi. Klimatyczne wnętrza i profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji gości kręgielnia i stoły bilardowe oraz bogato zaopatrzony bar. Zapraszamy!
Przejdź