Restauracja

W naszej sali restauracyjnej możemy zorganizować przyjęcie dla 210 osób. Wnętrze podkreśla nastrojowe oświetlenie z możliwoscia wyboru barwy swiatła. Gustowny wystrój, dobór oświetlenia oraz wykwintne menu podkreśla doniosłość zorganizowanych u nas imprez. Zorganizujemy dla państwa uroczystości rodzinne, komunie, wesela, spotkania biznesowe, bankiety, imprezy integracyjne.

Restauracja Hotelu Irys zaprasza swoich gości wykwintnymi daniami serwowanymi przez najlepszych kucharzy regionu, specjalizującej się w nowoczesnej kuchni międzynarodowej i polskiej.

Wnętrze restauracji podkreśla nastrojowe oświetlenie z możliwością wyboru barwy światła, co na pewno nada  spotkaniu niezapomniany nastrój niezależnie od tego czy będzie to lekki posiłek, ważne spotkanie biznesowe czy po prostu relaks przy szklaneczce ekskluzywnego alkoholu w doborowym towarzystwie.

Zapraszamy również na śniadania serwowane w obficie zastawionym bufecie szwedzkim, oraz lunche, obiady i kolacje które sprostają najbardziej wymagającym podniebieniom naszych gości. Dla podkreślenia smaku potraw proponujemy szeroki wybór najlepszych win, dostępnych również na kieliszki.


Wstecz

Serdecznie zapraszamy do naszej kręgielni Dyspensa. Klub mieści się w centrum Kielc, to idealne miejsce na relaks i spotkania ze znajomymi. Klimatyczne wnętrza i profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji gości kręgielnia i stoły bilardowe oraz bogato zaopatrzony bar. Zapraszamy!
Przejdź