Hotel

Hotel Irys  to nowo otwarty  obiekt w okolicach Kielc. Nowoczesna bryła hotelu skrywa luksusowe, przestronne i komfortowe wnętrza.  Posiada wygodne i doskonale wyposażone pokoje, oraz 2 apartamenty 40 metrowe  z dostępem do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Dla Państwa wygody mamy bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich ogólnie dostępnych miejscach hotelu natomiast pracownicy recepcji służą pomocą,  gdyby potrzebowali Państwo wskazówek, jak skorzystać z tej możliwości.

Restauracja Hotelu Irys specjalizuje się w nowoczesnej kuchni międzynarodowej i polskiej. Restauracja mieści  się w przestronnej, nowoczesnej sali, skomponowanej nowoczesnym oświetleniem dobieranym odpowiednio do klimatu i nastroju naszych klientów, to idealne miejsce na spotkanie i lekki posiłek, ale też na wieczorny relaks przy szklaneczce ekskluzywnego alkoholu w doborowym towarzystwie.

Hotel Irys w trosce o najwyższy komfort naszych gości jest wyposażony w podjazd dla wózków inwalidzkich. Posiada także ogrodzony, monitorowany parking.

Dodatkową atrakcją dla naszych klientów jest zielony skwerek wyposażony w fontannę oraz miejsce na grilla, który na pewno umili pobyt Państwu w naszym Hotelu.

Hotel Irys jest doskonale usytuowany co umożliwia prosty i komfortowy dojazd.


Wstecz

Serdecznie zapraszamy do naszej kręgielni Dyspensa. Klub mieści się w centrum Kielc, to idealne miejsce na relaks i spotkania ze znajomymi. Klimatyczne wnętrza i profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji gości kręgielnia i stoły bilardowe oraz bogato zaopatrzony bar. Zapraszamy!
Przejdź