Aktualności

Świąteczna oferta Hotelu Irys
2015-11-12 11:07

Ostatnia aktualizacja: 2016-01-13 11:51:56

 

 

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas dla każdego z nas. Czas spotkań w gronie rodziny, przyjaciół, współpracowników, kiedy mamy okazję odetchnąć i zapomnieć na chwilę o zawodowych obowiązkach i pośpiechu. Aby mogli Państwo w pełni cieszyć się spokojnymi i radosnymi Świętami, Hotel Irys przygotował ofertę specjalną Wieczerzy Wigilijnej.

Wigilijne spotkania dla firm
Będzie nam niezwykle miło zorganizować dla Państwa pracowników i klientów Wigilię Firmową. Przygotujemy tradycyjną wykwintną kolację i zadbamy o niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Dzięki ofercie Catering Wigilijny będą mogli Państwo w domowym zaciszu delektować się smakiem tradycyjnych wigilijnych potraw, przygotowanych według staropolskich receptur, przez naszych kucharzy.

Zapraszamy!

 


Serdecznie zapraszamy do naszej kręgielni Dyspensa. Klub mieści się w centrum Kielc, to idealne miejsce na relaks i spotkania ze znajomymi. Klimatyczne wnętrza i profesjonalna obsługa tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Do dyspozycji gości kręgielnia i stoły bilardowe oraz bogato zaopatrzony bar. Zapraszamy!
Przejdź